Izvēlies kategoriju
Your Cart

Mediju pārveidotāji


Ražotājs: INTELLINET Modelis: 506519
Artikuls NUITLMC1G506519 Svītrkods 766623506519 Usage LAN Color Black Weight 500...
64.27€
Ražotājs: INTELLINET Modelis: 510493
Artikuls NUITLMC10510493 Svītrkods 766623510493 Usage LAN Inputs 1 x Ethernet Outputs 1 x SFP (LC) Accessories included - Manual- Power Supply Color Black Dimensions 96 (L) x 70 (W) x 26 (H) mm Weight 170...
68.45€
Ražotājs: INTELLINET Modelis: 545068
Artikuls NUITLMC10545068 Svītrkods 766623545068 Usage LAN Accessories included - Two-way Media WDM Gigabit One-way Converter- External power adapter- User's manual Color Black Weight 180...
89.40€
Ražotājs: INTELLINET NETWORK SOLUTIONS Modelis: 508209
Network protocol and connector type 1 Ethernet 10BaseT - RJ45 Network protocol and connector type 2 GigabitEthernet 1000BaseLX - SC Wiring type CAT5 Height 950 mm Width 750 mm Length 250 mm Net weight 0.2 kg...
86.05€
Ražotājs: INTELLINET NETWORK SOLUTIONS Modelis: 507349
Network protocol and connector type 1 GigabitEthernet 1000BaseLX - SC Network protocol and connector type 2 GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45 Wiring type one-mode optical fibre Wiring type one-mode optical fibre 9/125 (OS2) Wiring type UTP - unschielded twisted pair cable, 4 pairs Height 26 mm Width ...
83.18€
Ražotājs: INTELLINET NETWORK SOLUTIONS Modelis: 510493
Network protocol and connector type 1 Ethernet 10BaseT - RJ45 Network protocol and connector type 1 FastEthernet 100BaseTX - RJ45 Network protocol and connector type 1 GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45 Network protocol and connector type 2 SFP GBIC slot Wiring type UTP - unschielded twisted pair cabl...
55.24€
Ražotājs: INTELLINET NETWORK SOLUTIONS Modelis: 506502
Network protocol and connector type 1 FastEthernet 100BaseFX - SC Network protocol and connector type 2 FastEthernet 100BaseTX - RJ45 Wiring type multimode fibre-optic cable 62.5/125 (OM1) Wiring type multimode fibre-optic cable 50/125 (OM2) Wiring type multimode fibre-optic cable 50/125 (OM3) Wiri...
46.61€
Ražotājs: INTELLINET NETWORK SOLUTIONS Modelis: 506519
Network protocol and connector type 1 FastEthernet 100BaseTX - RJ45 Network protocol and connector type 2 FastEthernet 100BaseFX - ST Wiring type multimode fibre-optic cable 62.5/125 (OM1) Wiring type multimode fibre-optic cable 50/125 (OM2) Wiring type multimode fibre-optic cable 50/125 (OM3) Heig...
49.20€
Ražotājs: INTELLINET NETWORK SOLUTIONS Modelis: 545068
Network protocol and connector type 1 GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45 Network protocol and connector type 2 GigabitEthernet 1000BaseLX - SC Wiring type one-mode optical fibre Wiring type one-mode optical fibre 9/125 (OS2) Wiring type UTP - unschielded twisted pair cable, 4 pairs Wiring type twisted...
79.92€
Ražotājs: INTELLINET NETWORK SOLUTIONS Modelis: 545075
Network protocol and connector type 1 GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45 Network protocol and connector type 2 GigabitEthernet 1000BaseLX - SC Wiring type one-mode optical fibre Wiring type one-mode optical fibre 9/125 (OS2) Wiring type UTP - unschielded twisted pair cable, 4 pairs Wiring type twisted...
84.81€
Ražotājs: INTELLINET NETWORK SOLUTIONS Modelis: 506533
Network protocol and connector type 1 GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45 Network protocol and connector type 2 GigabitEthernet 1000BaseSX - SC Wiring type multimode fibre-optic cable 62.5/125 (OM1) Wiring type multimode fibre-optic cable 50/125 (OM2) Wiring type twisted-pair cable Height 26 mm Width ...
92.96€
Parādīt 1 līdz 12 no 22 (lapuses: 2)
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.